• Wioślarz FINNLO AQUON WATER GLIDE

Symbol: 3709
6999.00 -5% 6649.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
6649
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier Inpost 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Dostępność Mało
Waga 40 kg

Zamówienie telefoniczne: 694940280

Zostaw telefon

Wioślarz FINNLO AQUON WATER GLIDE Nr katalogowy: 3709
  Wykorzystaj moc wody do treningu całego ciała!


Wioślarz Aquon Water Glide do domowego treningu!

Woda zawsze była Twoim żywiołem? Szukasz wysokiej jakości maszyny do wiosłowania, aby trenować tak realistycznie, jak to możliwe? Możesz już skończyć poszukiwania! Wioślarz FINNLO Aquon Water Glide jest doskonale zaprojektowany do treningu wioślarskiego we własnych czterech ścianach. Przekonają Cię stabilna konstrukcja ramy i maksymalne obciążenie do 150 kg. Urządzenie zostało wyposażone w łożyskowane rolki i wysokiej jakości szyny, aby zapewnić płynny i bardziej dynamiczny ruch.
Trening z oporem wodnym, który zapewni ci doskonałą formę, jest teraz możliwy dzięki Aquon Water Glide. Rozpocznij trening całego ciała tak realistycznie, jak podczas prawdziwego wiosłowania. Porządnie się zmęczysz i wykorzystasz do tego siłę wody! Ponadto, zmniejszysz istotne czynniki ryzyka dla zdrowia, takie jak brak ruchu i nadwaga. Nie musisz być członkiem klubu wioślarskiego, ponieważ trening wioślarski odbywa się w domu bez względu na pogodę!

Kompletny trening całego ciała i wszystkie duże grupy mięśni są wykorzystywane!
Zwiększ swoje umiejętności koordynacyjne i zmniejsz stres!

Dzięki wioślarzowi FINNLO Aquon Water Glide możesz skutecznie trenować duże grupy mięśniowe i doświadczać przy każdym ruchu naturalnego oporu wody. Ruch wioślarski jest wyjątkowo delikatny i równomierny, a kręgosłup nie jest obciążony. Niewielkie zaangażowanie stawów i uspokajające działanie wody szybko poprawią Ci samopoczucie. Opór zależny jest od siły pociągnięć, wraz ze wzrostem intensywności i wysiłku wzrasta również opór wody, tak jak na jeziorze. W dowolnym momencie możesz dostosować opór wyłącznie za pomocą siły pociągnięć i nie musisz zmieniać żadnych ustawień na komputerze treningowym.
Dzięki szumowi wody będziesz się czuł jakbyś był w łodzi. Wiosłowanie porusza wodą w zbiorniku i natychmiast czujesz opór. Kojący szum wody w tle pozwala Ci się zanurzyć w doskonałej i autentycznej atmosferze wiosłowania. Zapomnisz o codziennym stresie, a radość z treningu wioślarskiego w domu będzie rosła z każdą sesją treningową!

Przejrzysty wyświetlacz LCD komputera treningowego ze wskazaniem generowanego obciążenia w watach.
Bardzo prosta obsługa komputera treningowego!

Wyświetlacz LCD wioślarza Aqua Glide FINNLO pokazuje wszystkie ważne dane treningowe. Czas treningu, średni czas na 500 m, dystans treningu, spalanie kalorii, tętno, ilość wiosłowań / minutę, generowaną moc i całkowitą liczbą wiosłowań bieżącego treningu. Korzystając z następujących trzech programów możesz indywidulanie zaprojektować swój trening: MANUAL - szybki start: wszystkie funkcje po prostu odliczają od 0 w górę lub pokazują wartość w danym momencie. INTERVALL - tylko do ustawiania czasu: Umożliwia wybór pomiędzy wstępnie ustawionymi lub interwałami pracy / odpoczynku ustawionymi przez użytkownika. Wartości mogą zostać zapisane. CEL - wiele funkcji: Pozwala ustawić cel dla wiosłowań (strokes), tętna, kalorii, dystansu lub czasu. Komputer treningowy jest zasilany bateriami, menu komputera jest zrozumiałe i łatwe w obsłudze przy użyciu 3 przycisków. Komputer ma funkcję autostartu tzn. kiedy zaczniesz wiosłować, komputer uruchomi się automatycznie. Czyli pełna koncentracja na treningu wioślarskim!

Tętno jest ważne w trakcie treningu!
Komputer może pokazać tętno za pomocą opcjonalnych akcesoriów
Zorientowany na tętno trening fitness pomaga osiągnąć cele treningowe, niezależnie od tego, czy jest to trening fitness, trening sercowo-naczyniowy czy redukcja wagi. Tętno ma kluczowe znaczenie! Można je zmierzyć za pomocą opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego i odpowiedniego odbiornika (numer artykułu: 6811). Dzięki temu masz tętno zawsze pod kontrolą. Komputer treningowy można rozbudować o odbiornik tętna i umożliwić bezprzewodową transmisję impulsu za pomocą pasa telemetrycznego (5,0 - 5,5 kHz). Jeśli tętno treningowe jest powyżej określonego limitu, usłyszysz sygnał informujący Cię o przekroczeniu. Krok po kroku zbliżasz się do osiągnięcia Twojego celu fitness, a to wszystko dzięki treningowi z kontrolą tętna!

Trening wioślarski z autentycznym oporem wodnym!
Osiągnij swój cel treningowy dzięki uspakajającemu wpływowi wody!

Siłą pociągnięć określasz intensywność wiosłowania. Maksymalny poziom wody w zbiorniku FINNLO Aquon Water Glide został oznaczony naklejką z napisem „max. Zbiornik napełnia się i opróżnia przez otwór za pomocą pompki (w zestawie).

Możliwość dostosowania do rozmiaru stopy
Uchwyty na stopy podobne do tych w łodziach

Regulowane uchwyty na stopy z ergonomicznym rozstawem. Możesz je dostosować do Twojej długości stopy lub rozmiaru buta. Również inni użytkownicy wioślarza mogą w dowolnym momencie regulować długość podstawy stopy za pomocą przesuwnej części i pokrętła blokującego. Każdy uchwyt został wyposażony w zapięcia, które odpowiednio zaciśnięte, będą utrzymywać stopy na właściwym miejscu przy każdym ruchu.

A po treningu? FINNLO Aquon Water Glide nie zajmie Ci dużo miejsca w mieszkaniu!
Kolejne innowacyjne detale

Dzięki kompaktowym wymiarom wynoszącym zaledwie 2,12 mx 0,52 m FINNLO Aquon Water Glide zajmuje niewiele miejsca, a mimo wszystko idealnie nadaje się do osób o wzroście 2,0 m. Dzięki dwóm wysokiej jakości rolkom transportowym na przedniej ramie, wioślarza można łatwo schować po każdym treningu. Podnieś go chwytając na końcu ramy i przechyl w ciągu kilku sekund do pozycji pionowej. Idealnie pasuje do każdego rogu pokoju. Dzięki 4-punktowemu podparciu FINNLO Aquon Water Glide jest stabilny i bezpieczny podczas treningu wioślarskiego. Komputer treningowy jest zasilany bateriami, więc nie jesteś uzależniony od dostępności do gniazdka ani dodatkowych przedłużaczy. Od teraz wiosłuj w kierunku swojej nowej wymarzonej figury, i to w domu! Główne zalety:

 •     Bardzo solidna rama, która wytrzymuje bardzo duże masy ciała ćwiczących
 •     Długa, profesjonalna taśma do ciągnięcia, dla osób o wzroście nawet powyżej 2 metrów
 •     Brak podłączenia do prądu (komputer zasilany bateriami)
 •     Brak „martwych punktów wiosłowania

Dane techniczne:

 •     System hamowania: wodny
 •     Wygodna regulacja uchwytów na stopy
 •     Wysokiej jakości łożyska
 •     Wygodne i profilowane siedzisko
 •     Wyświetlacz: LCD
 •     Zintegrowany odbiornik pasa telemetrycznego: opcja dodatkowa
 •     Pas telemetryczny:opcja dodatkowa
 •     Możliwość ustawienia górnej/dolnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna
 •     Kółka transportowe
 •     Wymiary po rozłożeniu: 212 x 52 x 57 cm
 •     Wymiary po złożeniu: 57 x 52 x 212 cm
 •     Max.waga użytkownika: 150 kg
 •     Rama: metalowa
 •     Waga: 40 kg

Funkcje komputera:

 •     Wyświetlane parametry: Czas, Dystans
 •     Kalorie / godzinę
 •     Ilość wiosłowań bieżącego treningu
 •     Ilość wiosłowań na minutę
 •     Generowana moc
 •     Czas potrzebny na przepłynięcie 500 m

Dodatkowe informacje:

 • Gwarancja domowa: 36 miesięcy
 • Gwarancja komercyjna: 24 miesiące
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie