
-
-
Koszyk jest pustySuma 0
-
wędzarnia gazowa BroilKing Smoke























Wpisz swój e-mail |
Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
Cena przesyłki | 0 |
Dostępność |
Brak towaru
|
Waga | 30 kg |
Kod kreskowy | |
EAN | 62703104898 |
Zostaw telefon |
Wędzarnia gazowa Smoke to rozwiązanie dla ludzi, którzy poszukują wyjątkowej głębi smaku i aromatu. Stała temperatura, przemyślany i wyjątkowy design oraz łatwość użytkowania pozwolą Ci się skupić na tworzeniu smaku, zapominając o urządzeniu. Wysokiej jakości materiały oraz długi okres gwarancji pozwolą Ci cieszyć się wędzarnią przez wiele lat.
Moc palnika głównego 4.4 kW.
4 968 cm2 całkowitej powierzchni rusztów.
113 litrów pojemności wędzarni.
4 regulowane ruszty zestali szlachetnej.
Regulowany wielofunkcyjny stojak na żeberka i pieczeń.
Regulowany system otworów wentylacyjnych Roto-Draft™.
Precyzyjny termometr Accu-Temp™.
Duży pojemnik na wodę oraz taca na wiórka ze stali szlachetnej.
16 haków na mięso ze stali szlachetnej.
4 mocne haki na narzędzia.
Wygodny otwieracz do butelek.
2 wytrzymałe uchwyty do drzwi.
2 pary solidnych stalowych drzwi z uszczelką i systemem zapięć.
4 stopki plus dwa kółka dla wygodnego transportu.
Stalowa konstrukcja o podwójnych ściankach.
Farba odporna na wysokie temperatury.
Wąż gazowy i reduktor 37mbar z zabezpieczeniem EFV mocowany fabrycznie.
Okres gwarancji na poszczególne podzespoły:
Stalowa obudowa - 5 lat
Ruszty ze stali szlachetnej - 5 lat
Palnik - 5 lat
Pozostałe elementy oraz farba - 2 lata
Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.
Oferowany przez nas produkt jest przystosowany do polskich norm i ciśnienia gazu, co zostało potwierdzone certyfikatem unijnym CE. Wędzarnia gazowa marki Broil King produkowana jest w USA w celu zapewnienia najwyższej jakości. Wykwalifikowani pracownicy dokonują rygorystycznych kontroli jakości oraz szczelności systemu w celu zapewnienia bezpiecznych w użyciu urządzeń, aby każdy mógł cieszyć się czasem spędzonym wędząc.
Wszystkie grille gazowe Broil King® są Reddi-Bilt™, czyli wstępnie zmontowane, co powoduje ze czas potrzebny na ich montaż jest skrócony. Jednocześnie wszystkie komponenty odpowiedzialne za doprowadzenie gazu zostały zmontowane w fabryce, co gwarantuje szczelność instalacji oraz bezpieczeństwo. Dowiedz się więcej.
Stalowa obudowa - 5 lat
Ruszty ze stali szlachetnej - 5 lat
Palnik - 5 lata
Pozostałe elementy oraz farba - 2 lata
- Producenci