• O nas

Witamy serdecznie Państwa w naszym sklepie internetowym,

Prowadzimy firmę handlową z salonem sprzedaży w Katowicach, zajmującą się sprzedażą - sprzętu fitness, rowerów, akcesorii rowerowych, artykułów dzieciecych oraz mebli do domu i ogrodu.

Celem naszej działalności jest dopasowanie się do potrzeb klienta i sprzedaż artykułów sportowych wszystkich profesjonalnych, dostępnych w Polsce i na świecie producentów. Oferujemy fachowe doradztwo , sprzedaż ,dostawę oraz montaż. Posiadamy w ofercie sprzęt do domowej siłowni, sali rehabilitacji ,studia fitness i siłowni profesjonalnej . Na podstawie wieloletniego doświadczenia, znajomości produktów poszczególnych firm i osobistej praktyki treningowej chcielibyśmy państwu pomóc w wyborze sprzętu a zarazem zaoferować najlepsze ceny.

Proponujemy Państwu również artykuły dziecięce takie jak rowerki czterokołowe,trójkołowce,biegowe,rowerki na kołach 10,12,5, 16,18,20,24,26 (czyli rowerki dla dzieci w każdym wieku) hulajnogi oraz wszelkiego rodzaju akcesoria rowerowe. Nasze dzieci, dzieci naszych przyjaciół oraz klientów od lat korzystają ze sprzętu , który Państwu oferujemy. Dlatego jesteśmy w 100% pewni, że warto zainwestować w sprzęt solidnej niemieckiej jakości, ponieważ bezpieczeństwo dziecka jest przecież najważniejsze.
W ofercie handlowej posiadamy również place zabaw oraz uniwersalne biurka dziecięce.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również ciekawe meble nadające się zarówno do domu jak i ogrodu, światowych niemieckich oraz francuskich producentów.
Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą wszystkich oferowanych produktów i jesteśmy pewni, że warto postawić na te produkty, które przede wszystkim wyróżniają się wysoką jakością oraz nowoczesnym designem.

Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta.
W razie jakichkolwiek pytań służymy fachowym doradztwem.

Życzymy udanych zakupów!

Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego!