• Kategorie
  • Szukaj
  • Hulajnogi

Klasyczne, elektryczne, dziecięce... czyli wszystkie rodzaje dostępnych w naszym sklepie GSPORT Katowice hulajnóg. Te pojazdy jednośladowe napędzane siłą ludzkich mięśni lub, w przypadku hulajnóg elektrycznych, także silnikiem elektrycznym to niemała frajda nie tylko dla dzieciaków i nastolatków, ale i dla dorosłych.

Która hulajnoga pasuje do kogo?

Hulajnogi dziecięce to zazwyczaj pojazdy trójkołowe lub dwukołowe (czasem z siedziskiem). Dzięki tym opcjom Wasza pociecha nie będzie miała problemu z utrzymaniem równowagi. Wersje dwukołowe hulajnóg dziecięcych są przeznaczone dla dzieci do 1 metra wysokości i do 20 kilogramów wagi. Wyglądem przypominają połączenie bicykla i roweru biegowego – mają większe koło z przodu i malutkie z tyłu oraz siedzonko – wtedy spełniają funkcję właśnie rowerka biegowego. Natomiast jeśli zmieni się ustawienie siedziska i będzie ono pełniło funkcję podestu, wtedy pojazd jest hulajnogą. W ten sposób producent zapewnia dziecku dwie zabawki w jednej. Trójkołowce to radocha dla dzieci nieco starszych, bo mogą jeździć maluchy do 35 kilogramów. Są to wtedy wyglądające prawie klasycznie hulajnogi, lecz mają one podwojone przednie koło, co pomaga dzieciakom zachowywać równowagę.  Wersje klasyczne lub elektryczne hulajnóg to zabawki przeznaczone dla starszych dzieci, a nawet ich rodziców. Wskazuje na to ograniczenie producenta, że z pojazdu mogą korzystać osoby dopiero od 8 roku życia. Regulacja wysokości kierownicy oraz wytrzymałość wagowa do 100 kilogramów pojazdu umożliwia korzystanie z hulajnóg także osobom dorosłym.

Hulajnogi elektryczne to pojazdy korzystające z silnika elektrycznego jako siły napędowej. Zadbaliśmy o to, aby produkty w naszym sklepie miały baterię, która pozwoli przejechać jak najdłuższą trasę na jednym ładowaniu – czyli od 20 do nawet 40 kilometrów – a także żeby osiągały jak najwyższą prędkość, czyli nawet 25 km/h. Chcieliśmy też, żeby pojazdy sprzedawane w naszym sklepie były bezpieczne, więc we wszystkich silnik można uruchomić dopiero po odepchnięciu się nogą od podłoża.

Gdzie kupić hulajnogę w Katowicach?

Zapraszamy do nas po hulajnogi – Katowice, ul. Kościuszki 227 – sklep GSPORT.pl