• Kategorie
  • Szukaj
  • Biurka Moll

Stwórz ergonomiczne miejsce do nauki dla swojego dziecka decydując się na zakup biurka Moll. Katowice to miejscowość, w której znajduje się nasz salon sprzedaży tych wyjątkowych mebli. Każde z naszych biurek zostało zaprojektowane w ten sposób, aby pozwalać na dostosowanie wysokości i stopnia nachylenia blatu do wzrostu szybko rosnącego dziecka. Tym samym unikasz niepotrzebnych wydatków, które wiążą się z wymianą mebli na nowe, kiedy Twoja pociecha już z nich wyrośnie.  

Biurka Moll - właściwości i cechy produktu

Biurka Moll pochodzą z linii niemieckiego producenta. Cechują się one wieloletnią trwałością, a wszystkie użyte materiały są w 100% bezpieczne dla dziecka oraz środowiska. Regulacja biurka jest na tyle prosta, że maluch samodzielnie poradzi sobie z tym zadaniem. Biurka Moll z katowickiego salonu można również bez trudu przesuwać po każdej nawierzchni w mieszkaniu, na co pozwalają wbudowane kółka. Poza tym meble te są wyposażone w podstawę na książki i zeszyty, której obecność sprzyja komfortowej nauce i zabawie malucha. W komplecie z biurkiem otrzymasz poza tym element zasłaniający wnętrze szuflady, a także panel na kable.

Dodatkowe meble i akcesoria do kompletu z biurkiem Moll

Samo biurko nie wystarczy do tego, aby zapewnić dziecku wysoki komfort i bezpieczeństwo pracy. Polecamy zatem m.in. ergonomiczne fotele marki Moll, które posiadają funkcję regulacji wysokości i głębokości siedziska, a także pochylenia oparcia. W naszym salonie zaopatrzysz się ponadto w pojemne kontenery biurkowe, energooszczędne lampki biurkowe LED, pokrowce na siedzisko i oparcie fotela, poduszki, czy też panele zwiększające przestrzeń do pracy. Potrzebujesz tego rodzaju akcesoriów do biurek Moll? Katowice, ulica Kościuszki 227 – to tutaj na Ciebie czekamy!