• Kategorie
  • Szukaj
  • Wyposażenie siłowni

Zdrowy tryb życia oraz umięśniona, wysportowana sylwetka są w obecnych czasach bardzo popularne wśród ludzi w każdym wieku. Aby sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów posiadamy także asortyment z działu wyposażenie siłowni. 

Kompleksowe wyposażenie siłowni każdego typu

Ławki, atlasy, gryfy... czyli kompleksowe wyposażenie siłowni komercyjnych, hotelowych, szkolnych i domowych - to wszystko znajdziecie u nas, w GSPORT Katowice, a nasi sprzedawcy na pewno pomogą w doborze sprzętu siłowego zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Jaki rodzaj wyposażenia siłowni znajdziecie w GSPORT Katowice? 

Podnoszenie ciężarów to jeden z najbardziej klasycznych sposobów budowania sylwetki, ewidentnie wszystkim kojarzy się z siłownią dlatego nie mogło zabraknąć gryfów i obciążeń w naszym asortymencie. Oferujemy Wam różne rodzaje gryfów (prosty, olimpijski i łamany), bo wiemy, że każdy z naszych klientów ma inne potrzeby. Wszystkie nasze obciążenia są gumowane; różnią się jednak wagą i rodzajem. Ponadto w naszej ofercie znajdują się jeszcze ławki pod sztangę oraz stojaki na sztangi i ciężary jako uzupełnienie sprzętu do podnoszenia ciężarów. Najszerzej rozwiniętymi podpunktami działu wyposażenie siłowni w naszym sklepie w Katowicach są atlasy oraz ławeczki. Proponujemy Wam atlasy klasyczne, wyciągi oraz bramy, czyli połączenie klasycznego treningu siłowego z kompleksowym systemem ciągnięcia lin, co daje nam dodatkową możliwość rozbudowania swojego treningu. Wśród proponowanego przez nas wyposażenia siłowni znajdziecie też ławeczki klasyczne, treningowe oraz bardziej zaawansowane, takie jak ławeczki grawitacyjne, wielofunkcyjne, a nawet maszyny do ćwiczenia mięśni brzucha.  

W naszym sklepie GSPORT w Katowicach znajdziecie najlepsze wyposażenie dla każdego typu siłowni – zarówno siłowni komercyjnych, hotelowych, szkolnych czy domowych – zapraszamy!