• Kategorie
  • Szukaj
  • Nikidom Roller

Nikidom Roller to rewolucyjny „plecak” na kółkach bez możliwości zakładania na plecy zaprojektowany specjalnie dla uczniów. Jest wytrzymały, ergonomiczny i praktyczny. Jest pierwszym wyborem dla  rodziców, którzy mają na uwadze zdrowie dzieci i nie mogą znieść permanentnie przeładowanych plecaków przewieszonych przez plecy swoich dzieci. To również odpowiedź na kiepską jakość podobnych produktów, które dosłownie rozpadają się w połowie roku szkolnego.

Dlaczego rodzice lubią Nikidom Roller?

Zapewne dlatego, że nie ma pasów umożliwiających założenie plecaka na plecy stąd dzieci nie kusi by dźwigać je na plecach. Roller jest do wożenia, ma mocną, wytrzymałą konstrukcję a wielość kieszeni uczy dzieci dobrej organizacji. Roller ma ogromne kółka o średnicy 17,5cm, które pokryte są poliuretanem zapewniającym cichy i łatwy ruch. Koła umożliwiają swobodną jazdę i zapewniają stabilność na zakrętach. Odmiennie do innych plecaków tego typu – nie “lata” on na wszystkie strony jak niektóre inne małe torby na kółkach. twoje dziecko polubi Nikidom Roller, ponieważ wyjątkowo łatwo nim manewrować dzięki stabilności osiągniętej przez ogromne kółka. Teleskopową rączkę można bez wysiłku ustawić w najlepszej pozycji a zamki błyskawiczne są bardzo trwałe i wygodne w użyciu. Dodatkowym plusem jest oczywiście błyskawiczna możliwość otworzenia i wyjęcia zawartości. Przede wszystkim jednak możliwość zindywidualizowania rollera (naklejki na kółka i piny) i sama jego funkcjonalność to świetna zabawa. Leciutka aluminiowa, teleskopowa rączka ma 3 stopniowe, regulowane ustawienia wysokości: 77 cm , 83.5cm oraz 98cm. Pozwala to przystosować Roller do rosnącego dziecka. Dziecko powinno przestać nosić standardowy plecak, gdy jego obciążenie przekracza więcej niż 10% jego masy. W praktyce, w naszym kraju następuje to w pierwszych dniach szkoły choć bywają wyjątki.   

W jakim sklepie w Katowicach dostępne są produkty firmy Nikidom Roller?  

GSPORT w Katowicach (ul. Kościuszki 227) to idealne miejsce na kupowanie produktów Nikidom Roller. Znajdziecie u nas cały asortyment tej hiszpańskiej firmy począwszy od plecaków , piórników, broszek oraz wszelkiego rodzaju akcesorii , którymi można przyozdobić plecaki tak , aby Wasze pociechy były jeszcze szczęśliwsze z posiadania tego rewolucyjnego produktu! Nasza załoga dołoży wszelkich starań, aby zakupy przebiegały Wam w miłej atmosferze, a także pomoże Wam w doborze odpowiedniego rozmiaru. Gdybyście jednak nie mieli czasu wpaść do naszego salonu w Katowicach, odwiedźcie nasz sklep internetowy, gdzie nasz asortyment jest równie bogaty jak w salonie stacjonarnym. Zapraszamy serdecznie!

Brak produktów do wyświetlenia