• Kategorie
  • Szukaj
  • Biurka Kettler

Jeżeli zależy Ci na wygodzie i prawidłowym rozwoju Twojego dziecka, wtedy najlepszym wyborem wydaje się zakup biurka Kettler. Katowice, ulica Kościuszki 227 to lokalizacja naszego salonu sprzedaży. Na miejscu możesz przekonać się na własne oczy, co to znaczy niemiecka jakość „Made in Germany”.

Twoja pociecha szybko rośnie? Nie będziesz musiał co chwilę wymieniać dla niej biurka, jeżeli postawisz na jeden z modeli dostępnych w naszym sklepie. Cechują się one wysokim stopniem ergonomii, co stanowi gwarancję komfortu oraz zapobiega powstawaniu wad postawy. 

Czym cechują się biurka dziecięce Kettler?  

Polecamy biurka Kettler z katowickiego salonu, wyposażone w funkcję regulacji wysokości oraz możliwością zmiany kąta nachylenia blatu. Można więc powiedzieć, że rosną one razem z dzieckiem, umożliwiając optymalne dopasowanie do wzrostu. Spełniają poza tym wszelkie normy pod względem bezpieczeństwa. Zastosowane materiały posiadają europejskie certyfikaty jakości. Poza tym można u nas zakupić dodatkowe ochraniacze na narożniki, które zapobiegają bolesnym urazom.  

Do kompletu z biurkiem warto także zaopatrzyć się w dodatkowe elementy, takie jak wieszak na tornister, ergonomiczne krzesło, pokrowiec do kontenera, poduszka do krzesła, wkładka do szuflady czy podstawka pod książkę. Dzięki temu zapewnisz swojemu dziecku bezpieczeństwo i wygodę podczas codziennej zabawy oraz nauki. Potrzebujesz tego rodzaju akcesoriów do biurek Kettler? Katowice, ulica Kościuszki 227 – to tutaj jesteśmy do Twojej dyspozycji!