• Kategorie
  • Szukaj
  • Kaski Neon

Kaski włoskiej firmy NEON, która produkuje też okulary przeciwsłoneczne i gogle, są produktami wysokiej jakości. Na tle innych kasków wyróżniają się one designem – jaskrawe kolory produktów to wizytówka tej marki. Odwiedź nasz sklep GSPORT – jedyne miejsce w Katowicach, gdzie w sprzedaży są kaski Neon – i przekonaj się, co oznacza jakość "Made in Italy".

Dlaczego, jeśli kask, to NEON?

Kaski NEON są jednymi z bezpieczniejszych kasków na rynku. Po pierwsze dostowowują się one do rozmiaru i kształtu głowy użytkownika. Kaski wyposażone są w pokrętło odpowiadające za manualną regulację rozmiaru kasku oraz regulowany pasek podbrudka, który dzięki systemowi szybkiego odpinania, sprawia, że kaski NEONa przy okazji stają się bardzo funkcjonalne. Dostosowywanie się kasku do kształtu głowy pod wpływem jej temperatury dzieje się za sprawą Systemu Perfect Fit. Innym, prawdopodobnie najważniejszym elementem kasków wpływającym na ich bezpieczeństwo jest wypełnienie ich EPS, czyli pianką o różnej gęstości, która pochłania energię uderzenia o powierzchnię. Każdy kask marki NEON jest wyposażony w zapięcie na gogle, co chroni je przed zsunięciem się z niego.

Gdzie kupić kaski firmy NEON?

W naszym sklepie znajdziecie 3 modele kasków dla dorosłych i 2 modele kasków dziecięcych - wszystkie w niepowtarzalnej neonowej kolorystyce. Zapraszamy do naszego sklepu GSPORT Katowice, gdzie możecie zaopatrzyć się w kaski, gogle oraz okulary przeciwsłoneczne NEONa, a tym samym wzbogacić swoje zdjęcia z wyjazdów w niespotykane barwy i formy naszego sprzętu NEON.