• Kategorie
  • Szukaj
  • Odzież Rowerowa

Wygodna odzież rowerowa to MUST HAVE każdego szanującego się rowerzysty. W naszym sklepie GSPORT Katowice oferujemy duży wybór specjalistycznej odzieży rowerowej wielu marek, abyś dokonując zakupów, mógł zadbać o swój komfort podczas przejażdżek rowerowych. 

Dlaczego powinieneś zainwestować w odzież rowerową?

Odpowiedź jest prosta - dla wygody podczas jazdy. A taką wygodę zapewni nam strój dostosowujący się do naszej sylwetki. Sprzedawana w naszym sklepie odzież rowerowa to profesjonalny krój wykonany z miękkich i elastycznych materiałów, co sprawia, że przylega ubranie do naszego ciała. Dzięki ciuchom tego rodzaju masz zapewniony komfort, ponieważ nie ograniczają one Twoich ruchów i zapobiegają otarciom powstającym szczególnie podczas długich tras rowerowych.

Odzież rowerowa sprzedawana w naszym sklepie wykonana jest z materiałów spełniających dwie funkcje: ochrona i wentylacja. Pierwsza z nich ma zapewnić Ci odporność na złe warunki atmosferyczne – nie przemaka i jest wiatroszczelna, druga natomiast gwarantuje odpowiednią termoregulację, która zapobiega nadmiernemu poceniu lub wychłodzeniu organizmu podczas postoju. Taki strój także odprowadza szybko wilgoć oraz nie nasiąka potem, czyli zapewnia nieprzyklejanie się odzieży rowerowej do Twojego ciała, co również wpływa na Twój komfort podczas jazdy. W asortyment naszego sklepu wchodzą również spodenki z wkładką, które podczas długiej przejażdżki gwarantują wygodę oraz ochronę wrażliwych części Twojego ciała.

Odzież rowerowa - gdzie kupić w Katowicach?

Wykonanie odzieży rowerowej sprzedawanej przez nas w GSPORT Katowice to nie tylko dobre jakościowo materiały, ale też design. Chcemy, abyś, kupując odzież rowerową, czuł się nie tylko komfortowo, ale też modnie, dlatego zapraszamy do naszego salonu, gdzie nasi sprzedawcy pomogą CI w wyborze odpowiedniego dla Ciebie stroju na rower.