• Kategorie
  • Szukaj
  • Okulary Neon

Włoski design przedstawiony za pomocą jaskrawych barw oprawek, kolorowych soczewek oraz dokładności wykonania, czyli okulary przeciwsłoneczne firmy NEON. Trzynaście modeli okularów dla dorosłych i trzy modele dedykowane najmłodszym, a to nie koniec, bo regularnie pojawiają się nowe, które za każdym razem zaskakują swoją innowacyjnością i kolorystyką.  Wejdź do naszego sklepu GSPORT w Katowicach, zatrzymaj się przy szafie z NEONowymi okularami i wybierz takie, które podkreślą Twoją pewność siebie i sprawią, że będziesz wyróżniał się z tłumu!

Jakie są okulary firmy NEON?

Firma NEON założona została we Włoszech przez grupę młodych profesjonalistów, którzy postanowili połączyć wysoką jakość z oryginalnym stylem, a co za tym idzie, stawić czoła nudzie na wszystkich ulicach, stokach narciarskich i plażach. Oprawki przedstawianych przez NEON okularów przeciwsłonecznych są stworzone ze specjalnego nylonu, który jest elastyczny (odporny na wyginanie i rozciąganie), przyjemny w dotyku, a co najważniejsze antyalergiczny. Większość z nich pomalowana jest na jaskrawe barwy, jednak możecie znaleźć też oprawki białe, czarne, szare, błękitne, a nawet przezroczyste. Soczewki NEONowych okularów to soczewki PC odporne na wstrząsy z dodatkowym systemem anti-scratch zapobiegającym zarysowaniom. Są one również różnokolorowe, a co w tym wszystkim najważniejsze – kombinacje oprawek i soczewek są rozmaite, więc wszystkie okulary NEON są wyjątkowe.

Gdzie kupić okulary NEON?

Sklep GSPORT to jedyne miejsce w Katowicach, gdzie możesz zakupić okulary marki NEON, dlatego nie zwlekaj dłużej – wpadnij do nas i zachwycaj swoją oryginalnością!