• Kategorie
  • Szukaj
  • Rowery FOCUS

Rowery Focus – mistrzowska marka na każdą przejażdżkę


Dobra, sprawdzona marka i super design to atrybuty, jakie posiadają rowery Focus. Produkowane od 1993 roku jednoślady zajmują bardzo wysokie miejsce w rankingach tworzonych przez specjalistów, jak i wśród użytkowników. Dziś marka rowerowa FOCUS jest znana i ceniona na całym świecie, nie tylko za sprawą swoich mistrzowskich korzeni, ale i z uwagi na doskonałe parametry rowerów.


ROWERY FOCUS

GSPORT SKLEP I SERWIS ROWEROWY

KATOWICE, KOŚCIUSZKI 227

 

Rowery Focus - niemiecka marka z mistrzowskim zapleczem

Rowery Focus to dzieło Mistrza Świata w jeździe przełajowej Mike’a Kluge. Marka powstała w 1993 roku, sprzedając wówczas rowery MTB. Z czasem w ofercie znalazły się rowery trekkingowe, następnie szosowe i przełajowe. Obecnie marka oferuje wszystkie najpopularniejsze rynkowe kategorie rowerów, zapewniając cyklistom najlepsze możliwe modele. Jest to świetna marka, która cieszy się z wielu innowacyjnych rozwiązań zapewniających efektywność jazdy oraz wysoki komfort w siodełku.

Rowery Focus już dostępne w Katowicach

Nasz sklep rowerowy GSPORT w Katowicach to miejsce w którym znaleźć można bardzo szeroki asortyment rowerów. Wśród nich znajdują się bardzo popularne i szalenie lubiane rowery idealne do szybkiej jazdy. Sprawdzą się między innymi idealne na przełaje rowery Mares, czy MTB Focus Raven.


ROWERY FOCUS

GSPORT SKLEP I SERWIS ROWEROWY

KATOWICE, KOŚCIUSZKI 227