• Kategorie
  • Szukaj
  • Rowery RONDO

Rowery RONDO – idealne nie tylko dla początkujących rowerzystów


Zaczynasz przygodę z kolarstwem, a może jesteś prawdziwym mistrzem jazdy na rowerze? Niezależnie od stopnia Twoich umiejętności, rowery Rondo to wybór, którego nie będziesz żałować! I choć od debiutu tej marki na naszym rynku minęło już sporo czasu, to cały czas potrafią one na nowo zaskoczyć! Czy szukasz roweru szosowego, czy może uniwersalnego, gravelowego, Rondo z pewnością pozwoli Ci znaleźć model na miarę Twoich potrzeb.

 


ROWERY RONDO

GSPORT SKLEP I SERWIS ROWEROWY

KATOWICE, KOŚCIUSZKI 227

 

Rowery Rondo – polska marka z Trójmiasta

Sukces rowerów Rondo to zasługa twórców innych polskich brandów takich jak NS Bikes oraz Creme Cycles. Za jej sukcesem kryją się lata doświadczeń oraz rozwiązania konstrukcyjne zapewniające komfort, bezpieczeństwo jazdy oraz prędkość. Jeśli dodać do tego piękny, nowoczesny design, mamy przed oczami rowery Rondo w całej okazałości. Te rozwiązania sprawiły, że popularność marka zdobyła zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dlaczego warto postawić na ten brand? Bo rowery marki Rondo wyróżnia oryginalny design oraz nowoczesne rozwiązania. Zachwyca przede wszystkim konstrukcja rowerów. A z nią krok w krok idą charakterystyczny styl i oryginalność. Bardzo duże znaczenie dla tej marki rowerów ma też autorskie rozwiązanie – Vario Geometry, dzięki któremu możliwa jest zmiana pozycji osi koła. Dzięki widelcowi TwinTipp możliwa jest regulacja geometrii. Daje to nie tylko bardziej sportowy wymiar i charakter roweru, ale i poczucie zwiększonego komfortu dla rowerzysty. Jego sylwetka ma możliwość wygodniejszego ułożenia się na rowerze.

Rowery Rondo dostępne już także w Katowicach

Marka Rondo zdobyła na przestrzeni lat bardzo dużą popularność za sprawą swojego wyglądu i doskonałej jakości. Świetnie radzą sobie zarówno rowery gravelowe, jak i szosowe. Jeśli szukasz sprawdzonego sprzętu, możesz kupować modele Rondo właściwie w ciemno. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zasięgnięcie fachowej porady u profesjonalnego sprzedawcy rowerów RONDO.


ROWERY RONDO

GSPORT SKLEP I SERWIS ROWEROWY

KATOWICE, KOŚCIUSZKI 227