• Kategorie
  • Szukaj
  • Rowery Scott 2020

To właśnie dla osób tak aktywnych jak Ty, powstały rowery Scott. Katowice, ulica Kościuszki 227 – w tym miejscu możesz je obejrzeć i wybrać model dla siebie. Ta szwajcarska marka zajmuje się produkcją rowerów już od 1986 roku. Są to przede wszystkim rowery górskie – zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dla dzieci.

 

Oferta rowerów Scott

W aktualnej ofercie możesz również znaleźć modele trekkingowe oraz szosowe. Marka ta zyskała swą popularność m.in. dzięki opracowaniu technologii aerodynamicznej kierownicy, innowacyjnych amortyzatorów, a także ultralekkiej ramy. Rozwiązania te wykorzystywali zawodowi kolarze, którzy święcili wielkie triumfy, w tym zwycięstwa w etapach Tour de France.

Scott Katowice - logo Scott

Rowery Scott z katowickiego salonu GSPORT sprawiają, że dojazd do pracy, szkoły czy weekendowa wycieczka za miasto stają się samą przyjemnością. Są one zbudowane z najwyższej klasy komponentów tak renomowanych marek jak Shimano czy SRAM. W naszym sklepie znajdziesz rowery Scott z wysokiej jakości hamulcami tarczowymi, amortyzowanym widelcem FOX, a także ultralekką ramą karbonową. Modele dostępne u nas nadają się do jazdy w każdych warunkach atmosferycznych i po każdej nawierzchni. Zyskaj więc pełne poczucie niezależności, decydując się na rower Scott. W katowickim salonie doradzimy Ci m.in. w wyborze odpowiedniego sprzętu czy też wielkości ramy i kół.