• Kategorie
  • Szukaj
  • Sprzęt fitness

Rowerki stacjonarne, orbitreki, wioślarze, trampoliny sportowe... czyli sprzęt fitness w naszym sklepie GSPORT Katowice. Oczywiście proponujemy Wam także inne sprzęty, bez których uprawianie fitnessu nie miałoby sensu. Przy wyborze produktu, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania i sprosta Waszym wymaganiom z chęcią pomogą nasi eksperci.

Jaki sprzęt fitness oferuje Wam GSPORT Katowice?

Rowerki treningowe, orbitreki, wioślarze i bieżnie są podstawą naszego asortymentu w dziale fitness. Mamy profesjonalne maszyny klasyczne, a także specjalistyczne (na przykład rowerki spiningowe) różnych firm, jednak to nie znaczy, żę korzystać z nich mogą tylko zawodowcy. Proponujemy Wam sprzęt fitness o różnych parametrach, w różnych kolorach po to, aby każdy z naszych klientów znalazł u nas maszynę odpowiadającą jego wymogom.

Następnym podpunktem w dziale sprzętu fitness w naszym sklepie są orbitreki, czyli tzw. trenażery eliptyczne. Są to urządzenia treningowe, na których można uprawiać przed wszystkim ćwiczenia typu kardio.  Są to również jedne z lepszych urządzeń pomagających w kształtowaniu sportowej sylwetki. 

Atlas, czyli sprzęt fitness pozwalający na stworzenie sobie siłowni w domu to także część naszego asortymenu. Urządzenie wielofunkcyjne do treningu siłowego, na którym wykonasz różnorodne ćwiczenia wszystkich partii Twojego ciała.

Ponadto oferujemy Wam także steppery świetnie sprawdzające się podczas aerobiku, rowery poziome, trampoliny sportowe wykorzystywane w zajęciach prowadzonych na siłowniach i w centrach fitness, które genialnie modelują sylwetkę i poprawiają wydolność uczestniczek, a także maszyny do wysiłku zewnętrznego – bieżnie zewnętrzne.  

Zapraszamy wszystkich zaawansowanych fanów fitnessu oraz początkujących, a także tych, którzy dopiero chcą zacząć uprawiać fitness do odwiedzenia naszego sklepu GSPORT w Katowicach i zapoznania się z naszym asortymentem w dziale: sprzęt fitness.