PUKY - kilka słów o firmie

Firma powstała w 1949 roku w Düsseldorfie. Wszystko zaczęło się od produkcji hulajnóg dla dzieci w niemieckiej fabryce. Później podjęto decyzję o rozpoczęciu produkcji rowerów dziecięcych. Do dnia dzisiejszego na niemieckim rynku to firma PUKY jest liderem w sprzedaży rowerów dziecięcych, jednak jej asortyment jest o wiele szerszy. PUKY oferuje także hulajnogi, rowerki biegowe i rowerki trójkołowe i tym podobne.


Dlaczego warto wybrać PUKY?

rower puky różowyZdecydowaliśmy się na współpracę z PUKY nie tylko ze względu na różnorodność produktów proponowanych przez tę firmę. Jednym z wielu powodów jest jakość tego sprzętu - bardzo wysoka. Rowery i hulajnogi PUKY mają wieloletnią gwarancję od producenta, co jest dodatkowym wyznacznikiem jakości i trwałości produktów.

Kolejnym powodem jest bezpieczeństwo. Produkty firmy PUKY są wielokrotnie testowane na różne sposoby, po to, by mieć pewność, że maluchom korzystającym ze tego sprzętu, nie stanie się krzywda. Design – następny powód naszej współpracy z tą firmą.

Rowery PUKY mają szeroką gamę kolorów do wyboru i dla chłopca, i dla dziewczynki. Znajdą się też kolory uniwersalne, co oznacza, że mogą one służyć wielu młodym użytkownikom.


Gdzie najlepiej kupić rowery PUKY w Katowicach?

Takich powodów jest wiele więcej. Jeżeli chcesz je poznać lub wystarczą Ci te podane przez nas wyżej, zajrzyj koniecznie do naszego sklepu GSPORT w Katowicach i przekonaj się, że rowery dla dzieci marki PUKY to najlepszy wybór dla Twojego dziecka.
Rower Puky zielony