• Kategorie
  • Szukaj
  • Rowery WOOM

Rowery Woom – lekkie i zwinne rowery dla dzieci

Rowery Woom to jedna z najchętniej kupowanych i obecnie najbardziej poszukiwanych marek rowerów dziecięcych. Jeśli jeszcze nie zdążyłeś zwariować na ich punkcie, to z pewnością nie miałeś okazji obejrzeć jednego z modeli z bliska. Bo rowery tej marki zachwycają od pierwszego momentu ze względu na doskonałe parametry i świetny design.


ROWERY WOOM

GSPORT SKLEP I SERWIS ROWEROWY

KATOWICE, KOŚCIUSZKI 227

 

WOOM - lekki i wygodny rower dla dzieci

Woom to bez wątpienia jedne z najlepszych rowerów dla dzieci. Z pewnością na ten tytuł zasłużyły sobie lekką konstrukcją, która pozwala dzięki temu na wygodną jazdę. Waga roweru jest naprawdę nieduża, bo wynosi około 5,1 kg. Dzięki temu zapewnia to maksimum wygody oraz pozwala na zachowanie równowagi dziecka, które rozpoczyna swoją przygodę z jazdą na rowerze. Ich zaletą jest z pewnością nie tylko lekka budowa, ale i łatwość z jaką można je złożyć. Rowerki te mają niskie zawieszenie oraz wygodnie osadzone siodełko z możliwością podnoszenia oraz obniżania go. Konstrukcja taka ma duże znaczenie, zwłaszcza w przypadku małych dzieci. Niewielka waga pozwala na to, aby dziecko czuło się w siodełku swobodnie, wygodnie i pewnie.

Rowery Woom - gdzie szukać w Katowicach?

Niezależenie od tego, czy masz w domu energicznego pięciolatka, czy rezolutną trzylatkę, rowery Woom Katowice sprawdzą się idealnie w akcji. Możliwość dostosowania i dopasowania rowerów do potrzeb dziecka to ogromny atut, który pozwala mu na szybkie opanowanie jazdy. Pamiętać warto jednak, że inny rower wybrać należy dziecku, które dopiero rozpoczyna naukę jazdy, inny temu, które w siodełku czuje się już bardzo pewnie. Dobór odpowiedniego roweru to podstawa przyjemnej i bezpiecznej jazdy twojej pociechy, dlatego zapraszamy do sklepu GSPORT Katowice po fachową pomoc i doradztwo!


ROWERY WOOM

GSPORT SKLEP I SERWIS ROWEROWY

KATOWICE, KOŚCIUSZKI 227