GSPORT – sprzedaż i serwis hulajnóg elektrycznych

Marka GSPORT jest znana ze swojej działalności w zakresie sprzedaży sprzętu i akcesoriów: rowerowych, fitness, dziecięcych oraz mebli. Polityka firmy jest nastawiona na dostarczanie klientom najwyższej jakości artykułów najważniejszych i profesjonalnych producentów światowych.

Oferta sklepu internetowego połączona jest ze sprzedażą w salonie handlowym w Katowicach, gdzie zespół profesjonalistów zawsze chętnie służy doradztwem wykorzystując w tym celu swoje wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobrą znajomość asortymentu popartą osobistym testowaniem posiadanych produktów.

Wielkim atutem sklepu są konkurencyjne ceny i dbałość o cały proces sprzedaży oraz działań po niej następujących.
Sklep sportowy GSPORT poszerzył swoją działalność o serwis hulajnóg elektrycznych. Obecnie hulajnogi przeżywają "swój renesans" i nie brakuje amatorów aktywności z ich użyciem. Nie brakuje zatem zainteresowania serwisowaniem tych urządzeń.

W katowickim sklepie można zatem nie tylko dokonać zakupu sprawdzonej hulajnogi, ale także mieć pewność, że serwis hulajnóg elektrycznych profesjonalnie zadba o naprawę wszystkich usterek, które mogą się zdarzyć, by móc dalej cieszyć się z użytkowania sprzętu, który posiada doskonałe parametry techniczne.


Naprawa hulajnóg i innych osobistych pojazdów elektrycznych

Każda naprawa hulajnóg podobnie jak w przypadku ich sprzedaży musi być realizowana przez specjalistów. GSPORT zapewnia profesjonalny serwis i świadczy usługi w oparciu o najwyższe standardy. Fachowcy pracujący w katowickim punkcie znają „od podszewki” modele różnych producentów oraz mają praktykę w ich obsłudze i naprawie. Kluczowa jest także realizacja usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Dzięki temu każdy klient, którego interesuje naprawa hulajnóg elektrycznych ma zapewnione czytelne zasady i bardzo szybką realizację usług w tym zakresie.

Nasz serwis kompleksowo zajmuje się wszystkimi hulajnogami elektrycznymi, a w naszej ofercie znajdują się m. in.:
  • Wymiana opon i dętek
  • Wymiana łożysk lub kół
  • Regulacja hamulców
  • Likwidacja luzu na sterach
  • Sprawdzanie stanu technicznego

Wśród serwisowanych hulajnóg elektrycznych nie brakuje modeli dziecięcych. Każde zgłoszenie naprawy jest precyzyjnie udokumentowane oraz wycenione. Każdy klient serwisu hulajnóg i innych pojazdów elektrycznych użytku osobistego otrzymuje gwarancję naprawy usterki, a w przypadku jakichkolwiek wynikłych problemów natury wyższej (nieopłacalność naprawy w stosunku do zakupu np. nowego urządzenia) otrzymuje te informacje, by podjąć decyzję co do dalszego losu swojego pojazdu.
Wielkim atutem katowickiego serwisu jest - tak jak w przypadku sklepu - korzystanie z wiedzy technicznej i doświadczenia personelu GSPORT.


Serwis hulajnóg elektrycznych Katowice

Z punktu widzenia klienta zainteresowanego skorzystaniem z możliwości naprawy swojej hulajnogi nie bez znaczenia jest lokalizacja serwisu. Serwis hulajnóg elektrycznych Katowice mieści w pod adresem: Katowice, ul. Kościuszki 227 (obok galerii Libero). Dzięki temu można bardzo łatwo trafić na miejsce, a naprawa hulajnogi elektrycznej może zostać zrealizowana szybko i wygodnie. Komfortowe jest także to, że jednocześnie odwiedzić można salon GSPORT, w którym jak wspomniano dostępne są m.in. akcesoria do hulajnóg. Serwis hulajnóg elektrycznych Katowice daje także możliwość bezpiecznego zaparkowania swojego samochodu oraz połączenia wizyty w punkcie naprawy z Galerią Libero, gdzie znajduje się wiele różnego rodzaju sklepów, punktów usługowych, rozrywkowych i gastronomicznych. Oferta sklepu GSPORT jest dostępna również w sieci - na stronie internetowej gsport.pl, zaś sklep stacjonarny i serwis naprawy hulajnóg otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-18 oraz w soboty w godz. 11-15.

Zapraszamy do GSPORT - Katowice, ul. Kościuszki 227 (obok galerii Libero)