Wyposażenie fitness


Wiemy, że każdy z naszych klientów ma inne potrzeby i inny gust, a także zdajemy sobie sprawę, że salki mogły zostać urządzone wcześniej niż odbywać się będą zakupy sprzętu, dlatego staramy się, aby wyposażenie fitness dostępne w naszym sklepie w Katowicach było zróżnicowane i mogło wpasować się we wszystkie oczekiwania naszych klientów – nie tylko jakościowe, ale także estetyczne.

Jaki sprzęt wyposażenia fitness znajdziecie w sklepie GSPORT Katowice?

Podstawą naszego asortymentu w dziale fitness są rowerki stacjonarne, bieżnie, trampoliny i orbitreki. Proponujemy Wam poza urządzeniami w wersjach klasycznych także ich specjalistyczne warianty, takie jak rowerki spiningowe oraz trampoliny do fitnessu. Poza klasycznym wyposażeniem fitness mamy do zaoferowania Wam platformy wibracyjne, które pracują razem z Wami nad budowaniem Waszej wysportowanej sylwetki. Wszystko dzieje się dzięki wibracjom, które pobudzają mięśnie (około 97% tkanki mięśniowej całego ciała) oraz spalają tkankę tłuszczową, tak jak podczas klasycznego treningu siłowego. Ponadto wzmacniają stawy, ścięgna i kości oraz układ krążeniowo-naczyniowy. Mają jeszcze jedną funkcję – pomagają Waszemu ciału zrelaksować się i odprężyć.

wyposażenie fitness katowice - bieżniaJako kolejny element wyposażenia fitness dostępny w naszym sklepie przedstawiamy Wam atlasy, czyli wielofunkcyjne urządzenia, bez którego trening siłowy nie istnieje. Znajdują się one w każdej siłowni i w każdym klubie fitness, dlatego właśnie nie może go zabraknąć także u Ciebie.

Innymi produktami wyposażenia fitness są steppery, z którymi Wy lub Wasi klienci wprawią w ruch dolne partie mięśni. Za pomocą komputerów urządzenia poinformują, ile powtórzeń zostało wykonanych, jak długo trwa trening oraz ile spalono podczas niego kalorii.

Robiąc zakupy w naszym sklepie, możecie dodatkowo wyposażyć swoją salę do fitnessu  w steppery do aerobiku, trampoliny z poręczami, a także skakanki, maty do ćwiczeń, piłki gumowe, balance boardy, air pady, pasy do ćwiczeń drążki do podciągania, drabinki gimnastyczne, drążki drgające i wiele innych.


Gdzie kupić wyposażenie fitness w Katowicach?

Jeśli chcesz się przekonać, co jeszcze w ofercie ma sklep GSPORT Katowice, musisz koniecznie nas odwiedzić. Wpadnij na Kościuszki 227 i przekonaj się, jak szeroki jest nasz asortyment w dziale wyposażenie fitness. Jeśli nie mieszkasz w Katowiacach lub nie masz czasu do nas podjechać, wejdź w wolnej chwili na naszą stronę internetową, gdzie asortyment jest taki sam, jak na miejscu i dokonaj zakupów online. Serdecznie zapraszamy!